Hamzaoğlu: Buna çok üzülüyorum!

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında sahasında Çaykur Rizespor'a 2-1 yenilen Osmanlıspor'un teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, açıklamalarda bulundu. Spor Toto Süper Lig'in 33.


Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında sahasında Çaykur Rizespor'a 2-1 yenilen Osmanlıspor'un teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, takımı maçlara konsantre etmekte zorlandıklarını söyledi.

Hamzaoğlu, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısına yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısında iç sahada galibiyet alamadıklarını belirterek, "Buna çok üzülüyorum. Yapacak bir şey yok. Ligde kaldığımız gün, takım ligi bitirdi. Bizler de çok fazla yüklenemiyoruz. Onları da anlıyoruz." dedi.

Ligde önlerinde bir maç daha olduğunu dile getiren Hamzaoğlu, "Onu da en iyi şekilde oynamak istiyoruz." ifadesini kullandı.

Teknik direktör Hamzaoğlu, 4 haftadır maç kazanamadıklarını vurgulayarak, "Bu maçtan ve ligin son maçından galip ayrılmak istiyorduk. Maça da iyi başladık, golü de bulduk. Oyun kontrolümüzdeyken anlamsız bir şekilde araları açmaya başladık. Rakip golü bulduktan sonra daha da hırslandı." diye konuştu.

Sezonun tüm yorgunluğunun üstlerine bindiğini ifade eden teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, "Oyuncuları maçlara konsantre etmekte eksik kalıyoruz. Maçı kaybettiğimiz için üzgünüz." değerlendirmesini yaptı.
 
 Diğer Haberler